Filmkale ile hd film izleme keyfini Online Sinema / Film izleme platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
Değişen Hayatlar – Adopt a Highway 2019 Full HD Film İzle | Filmkale.com - Türkçe dublaj film izle - 720p Film izle
Değişen Hayatlar – Adopt a Highway 2019 Full HD Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 320 Görüntülenme

Değişen Hayatlar – Adopt a Highway 2019 Full HD Film İzle

Bir mahkum hakkında - Rus Millings - bir gram esrar bulundurduğu için 20 yıl hapis yattıktan sonra hapisten yeni çıkmış. Dış dünya, tanınmayacak kadar değişmiş, camdan bir camdan görülüyor gibi görünüyor ve farklı bir hızda hareket ediyor. Görevlerini özenle yerine getirir, ancak insan teması onun için unutulmuş ve korkutucu bir kavramdır. Hala şartlı tahliyede ve hamburger lokantasında çalışırken, bir gece çöpte terk edilmiş bir bebek bulur. Ne yapacağından emin olamayan, şefkat ve paniğe kapılan Russ, 'çözülmeye' başlar. Sonunda kendisi gibi başka bir insanla - ve kendisi gibi, kaybolan, dışarı atılan ve etrafındaki dünyadan habersiz olan bu bebek aracılığıyla - bağlantı kurar. Duygusal kabuğundan çıkmaya cesaret eder ve geçmiş kişiliğini, Russky olduğu 'önceki' o uzak zamandan geri döndürme yolculuğuna çıkmaya cesaret eder:
Dikkat! Açılmayan Filmler İçin Kaynak Kısmından Diğer Partları Kontrol Ederek İzleyebilirsiniz. İyiseyirler.

Reklamı Geç
20

Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bir mahkum hakkında - Rus Millings - bir gram esrar bulundurduğu için 20 yıl hapis yattıktan sonra hapisten yeni çıkmış. Dış dünya, tanınmayacak kadar değişmiş, camdan bir camdan görülüyor gibi görünüyor ve farklı bir hızda hareket ediyor. Görevlerini özenle yerine getirir, ancak insan teması onun için unutulmuş ve korkutucu bir kavramdır. Hala şartlı tahliyede ve hamburger lokantasında çalışırken, bir gece çöpte terk edilmiş bir bebek bulur. Ne yapacağından emin olamayan, şefkat ve paniğe kapılan Russ, 'çözülmeye' başlar. Sonunda kendisi gibi başka bir insanla - ve kendisi gibi, kaybolan, dışarı atılan ve etrafındaki dünyadan habersiz olan bu bebek aracılığıyla - bağlantı kurar. Duygusal kabuğundan çıkmaya cesaret eder ve geçmiş kişiliğini, Russky olduğu 'önceki' o uzak zamandan geri döndürme yolculuğuna çıkmaya cesaret eder: Bir kişi, bir oğul, bir adam ve bir özne değil.

  Diğer Adları:

  Adopt a Highway

  Yayın Tarihi:

  2019

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?