Filmkale ile hd film izleme keyfini Online Sinema / Film izleme platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
Mavi Korku 3 – Deep Blue Sea 3 2020 HD Film İzle | Filmkale.com - Türkçe dublaj film izle - 720p Film izle
Mavi Korku 3 – Deep Blue Sea 3 2020 HD Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 287 Görüntülenme

Mavi Korku 3 – Deep Blue Sea 3 2020 HD Film İzle

Konu, küçük bir adada iklim değişikliğinin büyük beyaz köpekbalıkları üzerindeki etkilerini inceleyen bir ekibi yöneten Dr. Emma Collins'in etrafında dönüyor. Deniz biyoloğu Richard adlı eski erkek arkadaşı, bazı gelişmiş boğa köpekbalıklarını ararken gelince çalışma kesintiye uğrar.Konu, küçük bir adada iklim değişikliğinin büyük beyaz köpekbalıkları üzerindeki etkilerini inceleyen bir ekibi yöneten Dr. Emma Collins'in etrafında dönüyor. Deniz biyoloğu Richard adlı eski erkek arkadaşı, bazı gelişmiş boğa köpekbalıklarını ararken gelince çalışma kesintiye uğrar.Yerlilerin ve ekibinin desteğiyle oldukça güzel işler başaran Emma’yı bir gün ansızın çıkıp gelen bir gemi üzerine korkunç olaylar beklemektedir. Gemiden inen yüzün tanıdık olması ise Emma’yı daha da şaşırtır ve bir bakıma savunmasız kılar. Yeni gelenlere güvenmek ve güvenmemek arasında gidip gelen Emma, şüphelerinde bir bakıma haklı çıkar ve hem kendisinin hem de ekip arkadaşlarının hayatını tehlikede bulur. Üstelik onları tehlikeye atan yalnızca yeni gelenler değil suda onları sessizce bekleyen ve daha önce hiç görmediği cinsten bir köpek balığı türüdür.

Dikkat! Açılmayan Filmler İçin Kaynak Kısmından Diğer Partları Kontrol Ederek İzleyebilirsiniz. İyiseyirler.

Reklamı Geç
20

Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Konu, küçük bir adada iklim değişikliğinin büyük beyaz köpekbalıkları üzerindeki etkilerini inceleyen bir ekibi yöneten Dr. Emma Collins'in etrafında dönüyor. Deniz biyoloğu Richard adlı eski erkek arkadaşı, bazı gelişmiş boğa köpekbalıklarını ararken gelince çalışma kesintiye uğrar.Yerlilerin ve ekibinin desteğiyle oldukça güzel işler başaran Emma’yı bir gün ansızın çıkıp gelen bir gemi üzerine korkunç olaylar beklemektedir. Gemiden inen yüzün tanıdık olması ise Emma’yı daha da şaşırtır ve bir bakıma savunmasız kılar. Yeni gelenlere güvenmek ve güvenmemek arasında gidip gelen Emma, şüphelerinde bir bakıma haklı çıkar ve hem kendisinin hem de ekip arkadaşlarının hayatını tehlikede bulur. Üstelik onları tehlikeye atan yalnızca yeni gelenler değil suda onları sessizce bekleyen ve daha önce hiç görmediği cinsten bir köpek balığı türüdür.

  Diğer Adları:

  Deep Blue Sea 3

  Yayın Tarihi:

  2020

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?