Filmkale ile hd film izleme keyfini Online Sinema / Film izleme platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
Sahte Savaş Rogue Warfare 2019 720p Turkce Dublaj izle | Filmkale.com - Türkçe dublaj film izle - 720p Film izle
Sahte Savaş Rogue Warfare 2019 720p Turkce Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.8 IMDB Puanı 543 Görüntülenme

Sahte Savaş Rogue Warfare 2019 720p Turkce Dublaj izle

ABD, Rusya, İngiltere, Çin ve Fransa'dan bir grup en iyi askeri personel, bir yeraltı terör ağıyla savaşmak için güçlerini birleştiriyor.Sahte Savaş izle - Rogue Warfare 2019 altyazılı filmi, Ortadoğu da yeni baş gösteren bir terörist grup için Çin, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Rusya en yetenekli askerlerini bu grubu araştırıp bilgi toplayıp yok etmeleri için gönderir. Aldıkları bilgilerden ötürü toplandığı gibi harekete geçmesi gereken takım ne kadar yetenekli askerlerden oluşsalarda birbirlerine henüz alışmadıkları için sorun yaşamaktadırlar. Aksiyonun kesintisiz yaşanacağı üçlemenin ilk filmi Rogue Warfare.filmkale.com iyi seyirler diler.Yorumlarınızın filmkale.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sahte Savaş Rogue Warfare - filmkale.com Keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    ABD, Rusya, İngiltere, Çin ve Fransa'dan bir grup en iyi askeri personel, bir yeraltı terör ağıyla savaşmak için güçlerini birleştiriyor.Sahte Savaş izle - Rogue Warfare 2019 altyazılı filmi, Ortadoğu da yeni baş gösteren bir terörist grup için Çin, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Rusya en yetenekli askerlerini bu grubu araştırıp bilgi toplayıp yok etmeleri için gönderir. Aldıkları bilgilerden ötürü toplandığı gibi harekete geçmesi gereken takım ne kadar yetenekli askerlerden oluşsalarda birbirlerine henüz alışmadıkları için sorun yaşamaktadırlar. Aksiyonun kesintisiz yaşanacağı üçlemenin ilk filmi Rogue Warfare.filmkale.com iyi seyirler diler.Yorumlarınızın filmkale.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sahte Savaş Rogue Warfare -{orjinalisim} Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?