Filmkale ile hd film izleme keyfini Online Sinema / Film izleme platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
Biz Kimiz ? | Filmkale.com - Türkçe dublaj film izle - 720p Film izle

Biz Kimiz ?


Film Kale olarak hd film sitesi hizmeti vermek için yola çıkmış bulunmaktayız. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde izleyi olarak yer alsakta asıl işimiz teknolojiydi. Film sektörüne girmek isteyişimizin sebebi ise çok nettir. Yıllarca farklı film sitelerinde sitede kalma oranını artırmak için aslında olmayan filmler için açılmasını bekledik. Bekleme süresi olmayınca aslında film falan olmadığını anladık siteden çıktık. Ya da aradığımız filmin diğer serilerini gördük üzüldük. Özetle yıllarca sektörü tek el gibi kullanan film sitelerinden soğuduk ve kendimiz gibi zorluk çeken fakat buna çözüm bulamayacak olan ziyaretçiler için filmkale.com adresini kurduk. Peki biz diğer sitelerden farklı olarak size ne sunacağız?

 

Hd Film Sitesi Olarak Avantajlarımız Neler?

  • Hiçbir zaman sıkıcı, bunaltıcı reklamları yoğun bir şekilde koymayacağız.
  • Ziyaretçi çekmek için bulamadığımız filmleri koymayacağız.
  • Sırf siz siteye girin diye aradığınız filmlerin önceki serilerini koymayacağız.
  • Elimizden geldiğince kırık linkleri kontrol edip düzeltmeye çalışacağız.
  • Aynı filmleri döndürerek sizlerin zamanını çalmayacağız. 
  • Her zaman sizin için çalışacak ve sizi üzmeyeceğiz.

 

Mükemmel Bir Yenilik Canlı Destek Sistemi

Şimdiye kadar iddia ediyoruz ki hiç bir sitede görmediğiniz bir hizmet vereceğiz. Sitemizin sağ alt kısmında gördüğünüz canlı destek sisteminde arkadaşlarımız sizi bekliyor olacak. Siz onlara yazdığınız da hd film sitesi olan Film Kale’yi geliştirmek adına rahatsız olduğunuz konuları canlı bir müşteri temsilcisine yazabilecek ve hızlı bir çözüm almak için beklemeye başlayacaksınız.

 

Canlı Destek Sistemi Nedir?

  • Genelde bahis sitelerinden ve e-ticaret sitelerinden aşina olduğunuz internet sitesinin sağ alt ya da sol alt kısmında olan ufak mesajlaşma kutusudur.
  • Mesaj attığınız da mail attığınız gibi beklemez hemen cevap alırsınız.
  • İlerleyen zamanlarda otomatik cevaplama sistemi sayesinde film önerisi alabileceksiniz.
  • Soruları hızlı cevaplayabilmek için size yardımcı olması adına her zaman ekipten bir arkadaşımız sistem başında aktif olarak bekleyecek vs

Filmkale.com Vizyonu

Uzun yıllar değerli izleyicilerimizin çektikleri sıkıntıları görmemizden kaynakları olarak en kaliteli filmleri sizlere ulaştırmak. Aynı zaman da sizlere mükemmel film ve ilerleyen zamanlarda dizi izleme kalitesine yaklaştırmak istiyoruz. 

Filmkale.com Misyonu

Merak edilen, en çok izlenilen filmleri rakip analizlerimizi gerekli sistemler ve araçları kullanarak yaptıktan sonra siz değerli ziyaretçilerimizi memnun etmek. En hızlı, en kaliteli ve yeni çıkan tüm filmleri hd film sitesi olarak yola çıktığımız filmkale.com adresinde sizlerle buluşturmak olacaktır.

 

Canlı destek sistemimiz en yakın zaman da aktif olacaktır. Bu makalemizde size sektörde hiç görmediğimiz bir proje olan canlı destek sistemini ve aynı zaman da bizim kim olduğumuz anlatmak istedik. Dilerseniz artık yazı okumaktan sıkılmış olduğunuz düşünerek sizleri film izlemeye davet edelim. Buraya tıklayarak “Film Arşivimize” ulaşabilirsiniz. Bizimle kalmaya devam edin diyor iyi seyirler diliyoruz.