Filmkale ile hd film izleme keyfini Online Sinema / Film izleme platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.
Kıyamet The Unthinkable a.k.a Den blomstertid nu kommer 1080p izle | Filmkale.com
Kıyamet The Unthinkable a.k.a Den blomstertid nu kommer 1080p izle
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
6.3 IMDB Puanı 762 Görüntülenme

Kıyamet The Unthinkable a.k.a Den blomstertid nu kommer 1080p izle

Kıyamet The Unthinkable a.k.a Den blomstertid nu kommer filmi sizler için Filmkale.Com\'daNormal hayat devam ederken bir anda hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir şey gerçekleşir. İsveç adı henüz konmayan ve tam olarak amacının ne olduğu belirlenemeyen bir şekilde saldırı altındadır. Devlet ülkedeki tüm askerleri acil göreve çağırır fakat herkese bunun bir tatbikat olduğunu söyler. Başta insanlar ne olduğunu anlayamaz ve hükumet güçleri de panik halindedir.Ama kısa bir süre içinde tüm yayın istasyonlarının bağlantısı kesilir, tüm elektrik sistemleri çöker ve daha da önemlisi insanlara tuhaf bir şeyler olmaya başlamaktadır. Halk artık iyice panik halindedir ve halkın korkusunu en üst düzeye çıkaran olay ise tepedeki helikopterlerin bir anda sivil halkın üzerine ateş açıp onları katletmesidir!Yorumlarınızın filmkale.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kıyamet The Unthinkable a.k.a Den blomstertid nu kommer -Den blomstertid nu kommer Keyifli seyirler.


Reklamı Geç
13

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Kıyamet The Unthinkable a.k.a Den blomstertid nu kommer filmi sizler için Filmkale.Com'daNormal hayat devam ederken bir anda hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir şey gerçekleşir. İsveç adı henüz konmayan ve tam olarak amacının ne olduğu belirlenemeyen bir şekilde saldırı altındadır. Devlet ülkedeki tüm askerleri acil göreve çağırır fakat herkese bunun bir tatbikat olduğunu söyler. Başta insanlar ne olduğunu anlayamaz ve hükumet güçleri de panik halindedir.Ama kısa bir süre içinde tüm yayın istasyonlarının bağlantısı kesilir, tüm elektrik sistemleri çöker ve daha da önemlisi insanlara tuhaf bir şeyler olmaya başlamaktadır. Halk artık iyice panik halindedir ve halkın korkusunu en üst düzeye çıkaran olay ise tepedeki helikopterlerin bir anda sivil halkın üzerine ateş açıp onları katletmesidir!Yorumlarınızın filmkale.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kıyamet The Unthinkable a.k.a Den blomstertid nu kommer -Den blomstertid nu kommer Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Den blomstertid nu kommer

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Victor Danell

  Resimler

  "Kıyamet The Unthinkable a.k.a Den blomstertid nu kommer 1080p izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?